Imprezy, wydarzenia na Kaszubach

kulturalne festiwale, festyny, koncerty, regionalne wydarzenia i imprezy

351 ofert imprez na Kaszubach

Filtry

293 Wyniki wyszukiwania

Resetuj
W programie “Jestem za”

W programie “Jestem za”

Marlena Mysza

39,00zł
  • 2023-05-15 19:00:00
Koncert Tenorów Vincero

Koncert Tenorów Vincero

Mariusz Ruta, Bartosz Kuczyk i Mirosław Niewiadomski

60,00zł
Rodzinny spektakl Teatru Piasku Tetiany Galitsyny – Mały Książę

Rodzinny spektakl Teatru Piasku Tetiany Galitsyny – Mały Książę

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny - spektakl dla dzieci i dla dorosłych!

85,00zł
  • 2023-05-13 17:00:00
Lębork| Antoni Syrek-Dąbrowski | ŻYCIE |26.06.23 g. 19.00
W programie ”Patrz przez palce”

W programie ”Patrz przez palce”

Magda Kubicka

60,00zł
W  programie “Jestem za”

W programie “Jestem za”

Marlena Mysza

39,00zł
“Pisklak poznaje wieś”

“Pisklak poznaje wieś”

Teatr Czwarte Miasto

12,00zł
  • 2023-05-14 12:00:00
Program “Bajaderka”

Program “Bajaderka”

Agnieszka Litwin, Przemysław Sasza Żejmo, Marek Litwin

60,00zł
  • 2023-05-12 19:00:00
“Pisklak poznaje wieś”

“Pisklak poznaje wieś”

Teatr Czwarte Miasto

12,00zł
  • 2023-05-14 10:30:00
Andrzej Korycki i Dominika Żukowska “Ballady na dwa serca”

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska “Ballady na dwa serca”

Andrzej Korycki, Dominika Żukowska

65,00zł
  • 2023-05-13 18:00:00
Chciałbym się mylić

Chciałbym się mylić

Michał Leja

59,00zł
  • 2023-06-27 19:00:00
Zespół Plateau

Zespół Plateau

Mirosław Czyżykiewicz, Grupa Plateau

30,00zł
  • 2023-05-21 18:00:00
Imienowski Jazz Set

Imienowski Jazz Set

Bartosz Krzywda, Michał Lasota, Tomasz Imienowski

30,00zł
  • 2023-05-26 18:00:00
Chojnice | Stand-up! Jakub Poczęty: Beka Ponad Honor!
Nowy premierowy program KMP – “Co się stało”?

Nowy premierowy program KMP – “Co się stało”?

Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk

85,00zł
W programie “Jestem za”

W programie “Jestem za”

Marlena Mysza

39,00zł
Czy Ty to Ty

Czy Ty to Ty

Marzena Rogalska, Michał Rolnicki, Daria Widawska, Łukasz Nowicki

120,00zł
Czy Ty to Ty?

Czy Ty to Ty?

Marzena Rogalska, Michał Rolnicki, Daria Widawska, Łukasz Nowicki

120,00zł
Niespodziewany powrót

Niespodziewany powrót

Tomasz Karolak, Daniel Olbrychski

140,00zł
Koncert w Kościerzynie

Koncert w Kościerzynie

Paweł Ruszkowski

50,00zł
Żona do adopcji

Żona do adopcji

Olga Borys, Marek Pituch, Michał Rolnicki, Jakub Wons

80,00zł
TERESA WERNER – KONCERT Z OKAZDJI DNIA MATKI
Kabaret K2 – Jedziemy po bandzie

Kabaret K2 – Jedziemy po bandzie

Bartosz Klauziński, Michał Zenkner

70,00zł
LNG i Księga Tajemnic

LNG i Księga Tajemnic

Różni wykonawcy

40,00zł
1 2 3 10

Imprezy wydarzenia Kaszuby

Chojnice, Człuchów, Kartuzy, Kościerzyna, Słupsk, Brusy, Rumia, Lębork. Odkryj niezwykłe atrakcje, kulturalne festiwale i emocjonujące imprezy, które ożywiają tę malowniczą krainę. Przygotuj się na niezapomniane chwile pełne zabawy i fascynujących doświadczeń.

Na Kaszubach nie brakuje wyjątkowych imprez dla wszystkich grup wiekowych i zainteresowań. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem sztuki, kultury, sportu czy przyrody, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nasza kategoria imprez jest bogata w różnorodne wydarzenia, które sprawią, że twój pobyt na Kaszubach stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Ciesz się niezwykłymi festiwalami muzycznymi, podczas których zabrzmią tradycyjne kaszubskie melodie oraz nowoczesne brzmienia. Przejrzyj kalendarz wydarzeń, aby dowiedzieć się o najnowszych koncertach, występach artystycznych i widowiskach teatralnych. Bierz udział w targach i jarmarkach, gdzie będziesz mógł zakupić lokalne rękodzieło, wyjątkowe produkty regionalne i pamiątki.

Dla miłośników sportu i aktywności na świeżym powietrzu Kaszuby oferują wiele możliwości. Weź udział w biegach, rajdach rowerowych lub wyprawach kajakowych, które odkryją przed Tobą piękno malowniczych jezior i lasów. Dla rodzin z dziećmi organizowane są także liczne imprezy dla najmłodszych, takie jak festyny, konkursy czy pokazy artystyczne.

Nie zapomnij również o kulinarnej stronie Kaszub. W trakcie naszych imprez będziesz miał okazję skosztować tradycyjnych potraw kaszubskich oraz regionalnych specjałów. Poznaj tajniki przygotowywania zupy „brzôdowa”, placuszków “ruchanki” czy słynnej czerniny po kaszubsku “czôrnina”.

Na Kaszubach nigdy nie będziesz się nudził. Znajdziesz tu pełen harmonogram wydarzeń, atrakcji i rozrywek, które pozwolą Ci poznać i pokochać tę unikalną krainę. Dołącz do nas i zanurz się w fascynującym światku kaszubskiej kultury i tradycji. Przygotuj się na niezapomnianą przygodę na Kaszubach!

Niezapomniane koncerty na Kaszubach! Odkryj magiczne miejsca, gdzie dźwięki muzyki wypełniają powietrze i serca. Nasza oferta koncertów na Kaszubach jest pełna różnorodności muzycznych gatunków i artystów, którzy oczarują Cię swoimi występami.

Na Kaszubach znajdziesz koncerty dla każdego gusta muzycznego. Niezależnie czy preferujesz rock, pop, jazz, folk czy muzykę klasyczną, z pewnością odnajdziesz artystów, którzy poruszą Cię swoimi utworami. Nasze wydarzenia muzyczne to nie tylko doskonała okazja do wysłuchania ulubionych utworów na żywo, ale także szansa na odkrycie nowych talentów i cieszenie się zaskakującymi aranżacjami.

Koncerty na Kaszubach odbywają się zarówno w pięknych salach koncertowych, jak i pod gołym niebem, w malowniczych plenerach. Przygotuj się na niepowtarzalne doświadczenia, gdzie magia muzyki splata się z urokiem kaszubskiej przyrody. Ciesz się dźwiękami w otoczeniu jezior, lasów i wzgórz, które dodatkowo dodają niepowtarzalnego klimatu.

Nasi artyści to zarówno lokalne talenty, jak i znane gwiazdy muzyczne. Przejrzyj nasz kalendarz koncertów, aby poznać najnowsze propozycje artystów, którzy występują na Kaszubach. Bądź na bieżąco z naszymi wydarzeniami muzycznymi, aby nie przegapić swojego ulubionego zespołu czy wykonawcy.

Koncerty na Kaszubach to nie tylko czysta rozrywka, ale także okazja do poznania kultury i tradycji tego pięknego regionu. Przez muzykę poznasz historię i duszę Kaszub oraz wprowadzisz się w atmosferę lokalnych obyczajów. Podczas przerw między utworami skosztuj regionalnych przysmaków i delektuj się unikalnymi doznaniami kulinarnej strony Kaszub.

Dołącz do nas na koncertach na Kaszubach i pozwól się porwać magii dźwięków. Sprawdź nasz harmonogram wydarzeń muzycznych i wybierz koncerty, które wypełnią Twoje serce radością i emocjami. Przygotuj się na muzyczną podróż, która zostawi niezapomniane wspomnienia. Niech muzyka poprowadzi Cię przez niezwykłe krajobrazy Kaszub!

Regionalne wydarzenia i imprezy na Kaszubach! Odkryj bogactwo kultury, tradycji i atrakcji tego malowniczego regionu. Nasza oferta obejmuje różnorodne imprezy, które ożywiają Kaszuby i wprowadzają w magiczny świat lokalnych obyczajów.

Przez cały rok na Kaszubach odbywają się fascynujące festiwale, targi, jarmarki i wydarzenia artystyczne. Zanurz się w tradycyjnych rytuałach i obrzędach, obserwując kaszubskie tańce, śpiewy i pokazy rzemiosła ludowego. Skosztuj regionalnych specjałów kulinarnej sztuki kaszubskiej, które zachwycą Twoje podniebienie.

Nie brakuje również imprez sportowych i rekreacyjnych. Weź udział w biegach, rajdach rowerowych, wyprawach kajakowych lub rejsach statkiem po malowniczych jeziorach Kaszub. Wraz z rodziną i przyjaciółmi ciesz się festynami, konkursami i pokazami artystycznymi, które gwarantują dobrą zabawę dla wszystkich.

Kaszuby to również miejsce, gdzie można podziwiać niezwykłe widowiska przyrodnicze. Doświadcz zachodu słońca nad jeziorem, spaceruj po pięknych ścieżkach leśnych i zanurz się w harmonii natury. Skorzystaj z okazji, by wziąć udział w wędrówkach po parkach krajobrazowych i rezerwatach przyrody, gdzie spotkasz unikalne gatunki roślin i zwierząt.

Przygotuj się na niezapomniane doświadczenia na Kaszubach, gdzie połączysz się z lokalnym dziedzictwem i kulturą. Nasze regionalne wydarzenia i imprezy to wyjątkowa okazja do poznania ludzi, smaków i tradycji tego urokliwego regionu. Sprawdź nasz kalendarz wydarzeń i przygotuj się na niezapomnianą przygodę na Kaszubach!